خانه / خواص عسل / آیا خوردن عسل در زیبایی زنان نقش دارد؟

آیا خوردن عسل در زیبایی زنان نقش دارد؟

پرورش زنبورعسل به لیس : فواید عسل برای زنان

روزنامه الاهرام چاپ مصر نوشت:

محققان می گویند عسل در سلامتی زنان و افزایش مقاومت بدن آنها در برابر بیماریها به علت هضم آسان و جذب کامل آن ، نقش حیاتی دارد. پژوهشگران می افزایند: خوردن عسل مانع از ابتلای انسان به انواع بیماریهای قلبی می شود زیرا این ماده غذایی طبیعی دارای قند گلوگز است. پزشکان توصیه می کنند به منظور کاهش بی خوابی و سردرد و همچنی برای رشد استخوان و دندان عسل بخورید. عسل همچنین در تقویت انقباضهای رحم حین زایمان موثر است و از ملتهب شدن غدد سینه بعد از زایمان جلوگیری می کند.

متخصصان زیبایی اندام و پوست می گویند خوردن عسل مانع از چروکیده شدن پوست، ریزش مو و چاقی می شود. متخصصان تغذیه معقتدند خوردن روزانه یک قاشق عسل ، انسان را از مراجعه به پزشک باز می دارد.

behlis.ir

خبرگزاری ایسنا – مسعود شایان

تحقیقات نشان می دهد که ترکیب عسل و دارچین ، بیشتر بیماری ها را درمان می کند .عسل در بسیاری از کشورهای دنیا تولید می شود.پزشکان یورودیک و یونانی ، عسل را به عنوان یک داروی حیاتی قرن ها مورد استفاده قرار داده اند و دانشمندان امروزی هم آن را به عنوان یک داروی بسیار موثر و بدون عوارض جانبی برای انواع بیماری ها قبول دارند . علم امروزه می گوید که عسل اگر به مقدار مناسب تجویز شود برای بیماران دیابتی هم ضرر ندارد.

شرکت یگانه زاگرس تولید کننده انواع عسل طبیعی وژله رویال

جهت خرید و یا تماس با ما به بخش خرید و ثبت سفارش  مراجعه بفرمایید.

حتما بخوانید :  فواید عسل برای کودکان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*