خانه / آموزش / آیا ژل رویال در درمان بیماری ام اس موثر است ؟

آیا ژل رویال در درمان بیماری ام اس موثر است ؟

مطابق تحقیقات گسترده بر روی بیماران ام.اس و بررسی تاثیر مواد غذایی گوناگونبر روی آنان و گزارشات دریافتی بسیار امیدوارکننده از مصرف کنندگان ژله رویال ۱۶کروموزمه میتوان گفت ژله رویال یا معجون سلامتی که به آن خاویار گیاهی نیز گفته میشود موثرترین ماده غذایی ۱۰۰% طبیعیست که میتواند بعنوان یک داروی گیاهی بی بدیل برای بهبود وضعیت بیماران ام.اس توصیه می شود.

ژله رویال گذشته از اینکه بواسطه دارا بودن مواد مغذی گوناگون ازجمله پروتئین،اسیدهای آمینه،مواد معدنی و…در سلامتی و افزایش قوای جسمانی افراد سالم و بیمارموثر است، به دلایل زیر در بهبود وضعیت بیماران ام.اس بسیار موثر است:

 

اسید استیل کولین:

ژله رویال ۱۶ کروموزمه از بین تمام مواد غذایی طبیعی موجود می تواند بیشترین میزان استیل کولین را در بدن انسان تولید نماید.
این اسید در انتقال پیامهای عصبی بسیار موثر است و از اینرو به بیماران ام.اس که سلولهای عصبی آنها دچار اختلال شده و در انتقال پیامها، کم کار یا عاجز شده اند بسیار کمک میکند.

یکی از عوارض بیماری ام.اس که آنها را رنج میدهد، فراموشیست که خوشبختانه اسید استیل کولین موجود در ژله رویال با تقویت حافظه بیماران ام.اس کمک فراوانی به آنها مینماید بطوریکه حتی پس از گذشت چند روز از استفاده ژله رویال گزارشات بسیار مثبت وامیدوار کننده همراه با تماسهای تشکرآمیزبه دفاتر فروش واصل میشود.

ویتامین B12:
این ویتامین وظیفه اش نگهداری و محافظت از غلاف میلین است. غلاف میلین دربرگیرنده سلولهای عصبی است. بدیهیست که کمبود ویتامین B12 باعث تخریب این غلاف می شود.

اگر کمبود جدی باشد تخریب مغز روی می دهد و به دنبال آن علائم بیماری ام.اس مشاهدهخواهد شد. آزمایشات نشان داده است که اگرچه میزان ویتامین B12 در خون بیماران ام.اس طبیعیست ولی در مایع مغزی- نخاعی آنها کم است.

حتما بخوانید :  اکسیر جوانی ،راز زیبایی و سلامتی

اسید چرب امگا۳
امگا۳ در بدن بیماران ام.اس به مقداربسیار کمی وجود دارد. تحقیقات نشان میدهد که امگا۳ می تواند در بهبود علایم بیماری ام.اس موثر باشد.

سیستم ایمنی بدن:

در تمام مقالات علمی و گزارشات موجود در مورد خواص ژله رویال، به ویژگی افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن اشاره شده است. از طرف دیگر تحقیقات علمی گوناگون علت اصلی بیماریهای خاص از جمله ام.اس را ضعف سیستم دفاعی بدن معرفی کرده است. بنابراین بدیهیست که ژله رویال از این حیث نیز می تواند تاثیر بسیار شگرفی در بهبود وضعیت بیماران ام.اس داشته باشد.

ژله رویال دارای فاکتورهای ناشناخته دیگری نیز هست که بطوریکه
از آن به عنوان محصول بی بدیل رازهای کشف نشده طبیعت یاد می کنند.

تذکر

ژل رویال به جهت دارا بودن مواد غنی و درصد آب بیشتر نسبت به عسل و ساختار خاص آن،  در محیط کاملاً ناپایدار بوده و در صورت قرار گرفتن در محیط نامناسب خواص خود را خیلی زود از دست می دهد. همچنین شناخت ژل خالص و سالم از تقلبی و بی کیفیت بسیار سخت است. بدین منظور از خرید ژل رویال از افراد سودجو، نامعتبر و واسطه گر جدا خودداری نمایید.

جهت انجام مشاوره یا خرید بدون واسطه ژل رویال خالص و سالم از زنبورداران می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

          ۱۳۴۱ ۳۴۹ ۰۹۱۸   آقای عبدلی 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*