خانه / خواص عسل / درمان ناباروری و نازایی به کمک ژل رویال

درمان ناباروری و نازایی به کمک ژل رویال

تاثیر ژله رویال بر ناباروری 

عسل گلبرگ : خواص استفاده از ژل رویال برای افزایش قدرت باروری توسط جوامع متعددی از صدها سال پیش شناخته شده بوده است و اخیرا هم یافته های علمی محققان این موضوع را کاملا تایید می کند.

ژله رویال خالص و تازه

ژل رویال می تواند به دلایل زیر برای ناباروری مفید باشد.
۱-متوازن کردن میزان استروژن

شرایطی مانند داشتن تخمدان پلی کیستیک و قاعدگی نامنظم ارتباط مستقیمی با عدم توازن هورمونی دارد و می توانند تاثیر منفی بر باداری داشته باشند. خوشبختانه تخقیقات انجام شده بر روی حیوانات و انسان ها نشان داده است که مصرف منظم ژل رویال با کیفیت، به تعادل و توازن هورمون ها کمک می کند.

 

۲-داشتن مواد مغذی حیاتی

ژل رویال یک غدای کامل و خارق العاده است که ثابت شده است برای افزایش قدرت باروری موثر است. ژل رویال سرشار از آمینواسید، چربی ها، قندها، ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین هاست. علاوه بر این حاوی مقدایر زیادی از ویتامین E و ویتامین D ، آهن و کلسیم و ترکیبات ناشناخته دیگر می باشد. از آنجا که تمام ترکیبات ژل رویال برای سلامتی و عملکرد اندام های مرتبط به باروری بدن لازم هستند فهمیدن اینکه ژل رویال برای افزایش قدرت باروری مفید هست، سخت نیست. ملکه زنبورعسل با خوردن ژل رویال هست که می تواند روزی ۱۵۰۰تخم بگزارد.
۳-تقویت میل جنسی

مصرف ژل رویال از چند طریق موجب افزایش قدرت جنسی می شود.

آرژنین یکی از آمینواسیدهایی است که در ژل رویال وجود دارد و باعث افزایش بارورسازی مردان و زنان،افزایش تولید اسپرم و افزایش توانایی دستگاه تولید مثل می شود. وجود این آمینواسید در ژل رویال تعداد اسپرم را افزایش می دهد.
ژل رویال حاوی ترکیبات طبیعی ای هست که به عنوان محرک جنسی عمل می کنند.
استفاده منظم این غذای ملکه باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی و کاهش استرس و اضطراب می شود.که داشتن ضعف در این موارد قدرت جنسی را کاهش می دهد.

حتما بخوانید :  درمان همه بیماری ها با طب سنتی و طب قرآنی همراه عسل طبیعی(بخش دوم)

 

  • اگرچه ژل رویال یک ماده طبیعی عالی برای افزایش قدرت باروری و جنسی هست، ولی ناباروری یک موضوع پیچیده هست و باید دلیل آن مشخص شود. اگر دلیل ناباروری در ضعف جنسی و یا کمبود تعداد اسپرم و یا داشتن تخمک ضعیف باشد ژل رویال می تواند به شما کمک کند.

 

اخطار : متاسفانه بیشتر ژل رویال های موجود در بازارخارجی و دارای کیفیت بسیار پایین و تقلبی هستند  از خریداری  ژل رویال از افراد ناشناس  و غیر متخصص که فاقد شرایط تولید و عرضه این ماده ارزشمندهستند اکیدا خودداری فرمایید.


  تولید و عرضه مستقیم ژله رویال به صورت کلی  و  جزئی

  برای تهیه ژل رویال خالص ، تازه و با کیفیت عالی  با ما در تماس باشید

همراه :   ۱۳۴۱ ۳۴۹ ۰۹۱۸ عبدلی

   آماده عقد قرارداد با تمامی فروشگاه های معتبر در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*